Tayna: Kur unë fitoj, ata lëndohen

Tayna është bërë një prej emrave më të përfolura të estradës.


Reperja nga Prizreni, përveç projektet të cilat komentohen për tekstet që përmbajnë, ajo bëhet pjesë e mediave rozë edhe për shkak të linjave super seksi që ka.

Çdo herë e veshur me stil, Tayna edhe në imazhin e fundit që ka ndarë me adhuruesit ajo dukej ‘bombastike’.

E grimuar dhe gati për të ‘pushtuar’ skenën, Tayna nuk harroj që të tregonte belin e hollë dhe gjoksin seksi.

“Kur më shohim mua duke fituar, ata lëndohen” ka shkruar Tayna.

Ndryshe, Tayna poashtu ka paralajmëruar një verë me shumë projektet.