Tayna lanson këngën e re “Kce”

Këngëtarja Tayna ka lansuar këngën e saj të re “Kce”. Producent i këngës është Cricketi, i cili ka bërë edhe muzikën. Për vidoklipin është përkujdesur Valon Aziri.


Aktualisht Tayna është ndër këngëtaret më të pëqyera në trojet shqiptare për shkak të rrymës që këndon por edhe stilit që ka, transmeton Rerporteri.net.

Edhe kjo këngë, ashtu si edhe ato të mëhershmet pritet të marrë mijëra klikime dhe të bëhet një hit i madh.

Kujtojmë se përveç se pëlqehet shumë nga publiku, edhe disa kolege të saj hapur kanë vlerësuar talentin e Taynas. /Reporteri.net/.