Tayna me një video të nxehtë na sjellë verën nga Tailanda

Tayna është një nga artistet më të dashura për publikun sot dhe është padyshim senzacioni i muzikës këto vitet e fundit.

Ajo është tash e pesë ditë duke i kaluar pushimet e saj në Tailandë, nga ku ajo na sjellë foto “të nxehta” çdo ditë, shkruan Reporteri.net

Së fundi ajo ka publikuar një video ku i ka bashkangjitur edhe një përshkrim në gjuhën angleze:

“ Shijojeni çdo moment të jetës suaj. Është shumë e shkurtë për ta humbur atë në zili. Qesh kur mundesh, kërko falje kur duhet, duaje dhe pranoje veten më shumë… dhe hiç dorë nga ajo çka ti nuk mund ta ndryshosh. Paqe dhe dashuri” ka shkruar ajo në instagram./Reporteri.net/