Tayna në pushime, mësoni me kë është

Reperja Tayna ka gjetur kohë për pak ditë pushim.


Ajo ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për të pushuar.  dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj.

Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se nuk mund të rri pa punuar dhe sipas Prive në Budva të Malit të Zi po i bën edhe xhirimet e klipit.

Nga atje Tayna ka publikuar foto në të cilat duket tejet seksi me bikinit tanga.

“Mora disa ditë pushim, më në fund”, ka shkruar ajo pranë fotografive.

 

View this post on Instagram

 

Taking some days off…finally?

A post shared by Tayna (@tayna) on