Vedati i Stupcave pas ndeshjes përqafon Zhegrovën: Shihemi në euro 2020

Aktori Vedat Osmani ishte i pranishëm edhe në ndeshjen e mbrëmshme që u zhvillua në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në të cilën Kosova fitoj me rezultat 2 me 0 ndaj Malit të Zi.


Aktori ka publikuar sot një fotografi ku shihet duke e përqafuar futbollistin Edon Zhegrova përkrah të cilës tregon se beson në kualifikimin e kombëtarës.

“Unë Biri yt Kosovë shihemi në euro 2020”, ka shkruar Vedati në mbishkrimin e fotos, shkruan Reporteri.net.

Kujtojmë se Kosova më 14 nëntor udhëton në Çeki dhe kjo ndeshje do ta përcaktojë fatin e kualifikimit, pasi humbja eventuale pamundëson kualifikimin përmes grupeve.

Kurse më 17 nëntor luan në Prishtinë ndaj Anglisë. /Reporteri.net/.