Vogëlushi në foto, sot një ndër këngëtarët më të pëlqyer në estradë

Ai padyshim është këngëtari më i kërkuar i momentit.


Bëhet fjalë për Butrint Imerin ku çdo projekt i tij është një hit i radhës, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Së fundmi, ai është rikthyer pas në kohë, duke publikuar një fotografi nga fëmijëria e tij.

Ndryshe, Imeri tanimë pas hitit me Kidën dhe Ledri Vulën, ka paralajmëruar projektin e radhës që mban titullin “KUKU”, derisa nuk ka bërë të ditur se kur do ta lansojë./Reporteri.net/