Vogëlushi nga Suhareka merr gjithë vëmendjen në koncertin e Ermal Fejzullahut

Tashmë këngëtarët e estradës kanë filluar me koncerte në qytete të ndryshme, dhe agjenda e tyre pas një pauze mbi një vit po del të jetë mjaft e ngjeshur.


Ermal Fejzullahu sonte performoi edhe në një nga kafiteritë e qytetit të Suharekës, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Ndonëse vendi ishte i mbushur plot me adhurues të muzikës së këngëtarit, ishte një vogëlush nga qyteti i Suharekës ai i cili mori vëmendjen e Ermalit dhe njerëzve që ishin të pranishëm aty.

Madje, edhe vet ai ka publikuar një video të këtij djaloshi teksa i bie instrumentit “sint”, e ndërsa performanca e tij ka bërë që ai të fitojë edhe “bakshish” në këtë ndejë.

/Reporteri.net/