XEX vjen “All In” me hitin e radhës

Pas suksesit me këngën “BENZO”, reperi XEX sapo ka publikuar projektin e ri “All In”.


Kënga është prodhim i Nautilus Entertainment, me muzikë nga Nart Kelmendi dhe tekst të vetë reperit nga Peja.

Përveç tekstit edhe melodia është punuar nga vetë artisti, e që padyshim do jetë një hit i radhës.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën: