Yll Limani imiton në mënyrë të përsosur Elvana Gjatën

Dyshja sapo kanë bashkuar forcat në projektet e reja, “E di” dhe “Marre”.


Bëhet fjalë për Yll Limani dhe Elvana Gjatën të cilët ka dy ditë që kanë lansuar projektet e reja, shkruan Reporteri.net.

Këto dy këngë erdhën nga dyshja të realizuara në një klip të vetëm.

E, tani këngëtari ka publikuar video nga prapaskenat gjatë xhirimeve me Elvana Gjatën, ku Ylli shfaqet duke e imituar këtë të fundit.

Ylli dhe Elvana për vetëm dy ditë kanë arritur të mbledhin mbi dy milionë klikime në platformën Youtube.

/Reporteri.net/