Ylli i Real Madridit i hynë rend modeleve shqiptare, pas Taynës e ndjek edhe këtë bukuroshe

Duket se ylli i Real Madridit është i “fiksuar” pas vajzave shqiptare.


Ylli i Real Madridit, Vinicius Jr, e ka dëshmuar se i pëlqejnë vajzat shqiptare.

Ai në Instagram e ndjek reperen Tayna, madje së fundmi ka realizuar video me këngën e saj më të re, “Sicko”.

Mirëpo përveç Taynën ai në këtë rrjet social e përcjell edhe një shqiptare tjetër. Bëhet fjalë për modelen Kejvina Kthella e cila është aktive dhe publikon shpesh foto ku shfaqet joshëse.