Zhvishet tërësisht Morena në foton e fundit

Bukuroshja dhe modelja Morena Taraku nuk është përmbajtur në fotot e saj të fundit.


Kosovarja është parë tepër e nxehtë derisa ka pozuar tërësisht e zhveshur në foton e fundit duke pasur vetëm një veshje pelerinë.

Ajo ka mbuluar po ashtu thithkat me një shirit të zi, duke mos na i treguar të gjitha.

Kujtojmë se bukuroshja kosovare ka filluar një biznes në metropolin turk, Stamboll në të cilin qytet ajo është duke jetuar dy vitet e fundit.