×
Show Time
Show Time
Këngëtarja Tayna dhe ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli duket se i kanë qetësuar gjakërat. Pas akuzave publike që i bënë njëri tjetrit...
19:21 | 21 Qershor 2024

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!