Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkëlqyen dje në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Dje Elgit Doda dhe Klea Huta kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Të pranishëm kanë qenë edhe Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Bora dhe Donaldi janë...

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë dashurinë me martesë

Klea Huta dhe Elgit Doda sonte kurorëzuan dashurinë e tyre në një dasmë me familjarë dhe miq, në Livadh. Celebrimi i çiftit ishte konceptuar afër...

Jori Delli tregon për emisionin që do të marrë pjesë

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte...

“Po të isha në Big Brother VIP do lidhesha me Kristin”, këngëtarja befason me deklaratën

Ditën e sotme në rubrikën “Tortuar” të emisionin “E Diell” kanë qënë të ftuar disa...

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

Nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani...

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura dje ka shkuar në njërën prej mbrëmjeve...

Shkak bëhet Zhaklina? Krist Aliaj shfaqet në ekran me ballin e nxirë

Krist Aliaj është paraqitur në rubrikën “Mos i bjer me top” me një të nxirë...

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania habit me deklaratën për Luiz Ejllin

Antonela Berisha ishte pjesëmarrëse në sezonin e të “Big Brother VIP”, teksa në sezonin e...

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania del me deklaratën e papritur për Luiz Ejllin: Do luftoja me Kiarën për të

Antonela Berisha është një nga vajzat më tërheqëse të showbizz-it shqiptar dhe një ndër më...

Fjolla Morina publikon një foto të Anton Çettës, thotë se u realizua në shtëpinë e saj

Fjolla Morina është bërë nostalgjike së fundmi dhe ka hapur arkivat me ndjekësit. Artistja, e cila...

Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Nita Latifi ka qëndruar mbi 100 ditë në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 2. Ajo...

Dua Lipa kritikon ministrat britanikë për atë që thanë rreth emigrantëve shqiptarë

Sekretarja e Brendshme, Suella Braverman, veçoi “kriminelët shqiptarë” pasi pretendoi se kishte një “pushtim” të...

Publikohet kënga e re e Luizit

Këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli, ka publikuar këngën e re me titull “Përjetësisht”. Për tekstin dhe...

“Shpresa e fundit ishe ti”, zbulohet kënga e re e Luiz Ejllit

Fituesi i “Big Brother VIP 2” Luiz Ejlli tashmë do të vijë me një tjetër...

Pas mbarimit të Big Brother Vip Albania, Arbana Osmani “arratiset” në këtë vend

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, i ka dhënë së fundmi vetes disa ditë të...

Sunny Hill nuk mbahet sivjet, por ky është festivali tjetër i madh që sjell artistë të njohur botëtor në Kosovë

Organizatorët e festivalit Sunny Hill kanë njoftuar se sivjet nuk do të mbahet ky festival. Arsyeja...

“Më paragjykojnë prej bukurisë”, Xhesika Berberi tregon vështirësitë e hasura në biznes në Amerikë

Xhesika Berberi, e cila jeton prej vitesh në Amerikë, ishte mbrëmjen e sotme e ftuar...

Sherret dhe tensionet gjatë Big Brother VIP, i “kushtojnë” vendin e moderatores Zhakut: Ja kush i merr pozicionin e saj

“Pushime On Top” është prezantuar prej shumë vitesh nga Ori Nebiaj. Por me largimin e...

“Çdo grua e meriton një mashkull si ai”, partnerja e Vis Pupës tregon si u njohën

Belina Pupa ka bërë një rrëfim ndryshe për podkastin “Zë me Mirën”. Në këtë rrefim...

Butrinti martoi vëllaun, Don Xhoni e “kall” me valle dasmën

Butrint Imeri e Don Xhoni tashmë njihen për raportet e tyre të ngushta që kanë...

“Plas” prapë mes Kejvinës dhe Luizit

Kejvina Kthella nga ana e saj duket se ka akoma pakënaqësi ndaj Luiz Ejllit. Ndonëse...

“Kepi i Tundimeve” me VIP-a, zbulohen personazhet që do të marrin pjesë

Pas mbarimit të “Big Brother”, një tjetër reality show pritet të fillojë. Bëhet fjalë për “Kepin...

Getinjo konfirmon rikthimin me Vivin

Reperi i njohur, Getnjo ka konfirmuar ribashkimin me Vivien Thanon, me të cilën u nda...

Beatrix Ramosaj ka një lutje për ndjekësit e saj, kush e ndihmon shpërblehet me 2000 euro

Beatrix Ramosaj e ka nisur ditën e sotme me një kërkesë për ndjekësit e saj...

Rita Ora merr vëmendjen me çastet intime me bashkëshortin

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi janë protagonistët e fundit të kopertinës së...

Bledi Mane e quan “mosmirënjohës” kryeministrin Kurti

Ish-konkurrentët e BBVA, Bledi Mane dhe Nita Latifi pas daljes nga shtëpia, nuk kanë ruajtur...

Butrint Imeri marton vëllain, dalin pamje nga festa

Dita e sotme është e veçantë për familjen e Butrint Imerit. Këngëtari i njohur marton vëllain. Pamjet...