Aksident i rëndë në Shqipëri, vetura përmbyset në rrugë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kodër Kamëz të Shqipërisë.

Aty shihet një automjet tip “Benz” i përmbysur në rrugë dhe i bërë copash.

Nuk ka informacione për viktima apo të plagosur në vendngjarje, por pritet njoftimi i Policisë së Shtetit për ngjarjen.