Cakaj me maskën e Haxhi Krasniqit në takimin me kryediplomatin grek

Ministri i jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka veshur maskën e dhuruar nga Robin Krasniqi në takimin me Nikos Dendias.


Cakaj edhe pse në një takim zyrtar nuk ka hezituar të vendosë maskën e dhuruar nga kampioni i botës në boks, Haxhi Krasniqi.

Maska e zezë dhe inicialet ‘RK’ e shoqëruan Cakajn gjatë takimit të rëndësishëm me homologun grek në MEPJ.