Çfarë po ndodh sërish në Rinas? Një makinë shpërthen në flakë

Një tjetër ngjarje në rrugën që të çon drejt Rinasit. Një makinë për arsye ende të pazbardhura ka shpërthyer në flakë duke u djegur plotësisht


Ko dëshmohet nga video nga vendi i ngjarjes. Ende nuk ka informacion sesi ka ndodhur shpërthimi apo nëse dikush është lënduar si pasojë e flakëve.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po përpiqet të kontrollojë trafikun e krijuar. Zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje po ashtu dhe kanë nisur punën për shuarjen e flakëve.