Gjendet një trup i pajetë në plazhin e Zvërnecit

Një trup i pajetë është gjetur në plazhin e Zvërnecit, në Vlorë mesditën e sotme, rreth orës 15:20.


Policia bën me dije se viktima është shtetasi I.I., 56 vjeç.

“Nga këqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera. Dyshohet se shtetasi I.I, kishte probleme mendore dhe ishte endacak”,- njofton policia.

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.