Grabitet ndërmarrja në Berat

Një ndërmarrje është granitur nga persona të paidentifikuar në orët e para të mëngjesit.


“Në datën 07.04.2019, gjatë natës, tek ish Kombinati, persona të pa identifikuar, kanë hyrë në ambjentet e brendëshme të një ndërrmarje dhe kanë marrë një sasi lekësh.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë në vendngjarje po punojnë për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorve”,- njofton policia.