Nuk pranon tu bëjë çajin, nusja goditet me sëpatë nga bashkëshorti dhe familja e tij

Një grua ka akuzuar bashkëshortin e saj, kunatin dhe djalin e tij se e kanë torturuar pasi refuzoi tu bëjë çaj.


Gruaja nga Mian Channu tha se ishte në banesën e saj të dielën kur kunati dhe djali i tij erdhën me sëpatë në banesë duke pretentuar se ajo kishte refuzuar tu bënte çaj.

E dhunuara shtoi se kunati e goditi me sëpatë në anën e djathtë të hundës dhe e plagosi.

Më pas djali i tij i goditi dorën me një sëpatë tjerë.

Sipas gruas më pas kunati e tërhoqi zvarrë nga flokët dhe bashkëshorti i saj në vend që ta shpëtonte filloi ta godiste.

Kur fqinjët dëgjuan ulërimat e saj hynë brenda në shtëpi. Gruaja u dërgua në spital për të marrë trajtimin e duhur mjekësor.

Policia ka vënë në pranga bashkëshortin e gruas dhe nipin e tij. Ndërsa është në kërkim kunati.