Pas tri ditësh kërkime në det, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit në Gjirin e Lalzit

Një ngjarje e rëndë ndodhi 3 ditë më parë në plazhin e Gjirit të Lalzit ku një i ri përfundoi i mbytur.


Së bashku me shokun e tij ishin në një varkë dhe pasi kishin rënë në det, ai ishte zhdukur.

Reklamë

Sot, pas 3 ditësh është arritur të gjehet trupi i 22-vjeçarit nga shërbimet e policisë kufitare dhe polumbarëve.

Trupi i A.S. u gjet mëngjesin e sotëm.