Përplasen tri automjete në Fushë-Prezë, 6 të plagosur nisen drejt spitalit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në në Fushë-Prezë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 6 persona.


Bëhet me dije se se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20 ndërsa kanë mbetur të plagosur personat me iniciale M.B, K.B, L.H, B.H, M.H dhe B.Z. Ata janë dërguar në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërkohë që grupi hetimor dhe sherbimet e policisë dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.