Shoferi humb kontrollin e mjetit, lëndohet pasagjeri

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në Shkodër.

Nga të dhënat e para mësohet se drejtuesi i një mjeti ka humbur kontrollin dhe për pasojë është plagosur pasagjeri.

I plagosuri ndodhet në spitalin e Shkodrës, ndërsa policia në vendngjarje ku po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.