Shqiptari debaton ashpër me nënën e tij dhe i vë flakën shtëpisë

Një banesë u përfshi nga flakët pasditen e sotme në Vlorë.


Ngjarja ndodhi rreth orës 18:20 në lagjen “Partizani”.

Reklamë

Zjarri shkaktoi dëme të shumta materiale, ndërsa nga të dhënat paraprake nga grupi hetimor që është ngritur për rastin mësohet se flakën shtëpisë ia ka vendosur djali pas debatit me nënën.

59-vjeçarja bashkë me djalin po merren në pyetje nga grupi hetimor për të sqaruar motivet e debatit në familje.