×
 • Sport
 • Sport

  Bernard Berisha reagon për foton me Kadyrov: E bëra pasi vazhdova kontratën, nuk i përkas politikës

  Reporteri
  05 Gusht 2022 | 14:00

  Bernard Berisha ka folur në lidhje me foton që u publikua disa orë më parë me liderin çeçen, Kadyrov.

  Anësori kosovar, në profilin e tij privat në Facebook, u pa krahas tij.

  Me t’u shpërndarë fotoja, ish-lojtari i Skënderbeut reagoi për të sqaruar kontekstin e fotos.

  I njëjti tha se është bërë pas vazhdimit të kontratës dhe se nuk është i përfshirë në politikë.

  Ai gjithashtu tha se e respekton të parin e klubit të tij, e që është pikërisht lideri famëkeq çeçen.

  Më poshtë gjeni reagimin e tij në njërin prej mediumeve që publikoi lajmin.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!