Cavani i gatshëm për Manchester United, stërvitet për herë të parë me klubin e ri

Top transferimi i verës për Manchester United, Edinson Cavani ka stërvitur për herë të parë me klubin e tij të ri.


Edinson Cavani u transferua tek “Djajtë e Kuq” në fund të merkatos së verës dhe tani ka arritur të jetë gati për t’u bashkuar me grupin e lojtarëve të Solskjaer.

Që nga takimi i ardhshëm, ‘El Matador’ do të jetë i gatshëm të kontribojë për gjigantët anglezë.

Ndeshja e ardhshme e Manchester United do të zhvillohet të martën ndaj PSG’së.