Çfarë portieri, ndaluni dhe shikoni super pritjet që Gazzaniga i bëri ndaj Liverpoolit

Paulo Gazzaniga bëri një paraqitje të madhe kundër Liverpoolit ani pse skuadra e tij, Tottenham në fund humbi 2-1 në Anfield


Paulo Gazzaniga ishte në formë të lartë në ndeshjen kundër Liverpoolit, ndërsa bëri mbi 10 pritje gjatë gjithë ndeshjes, shkruan Reporteir.net

Por, pritjet më spektakolare ishin ato të pjesës së parë kur ia mohoi golin, Salahut, Firminos, Van Dijkut dhe Arnoldit.

Në fund, skuadra e tij, Tottnehami u desh të pajtohej me humbjen, por Gazzaniga po duartrokitet nga të gjithë për paraqitjen brilante ndaj Liverpoolit./Reporteri.net/