Conor McGregor tregon se cili është futbollisti i tij i preferuar

LAS VEGAS, NV - DECEMBER 12: Conor McGregor is shown in the Octagon before his featherweight title fight against Jose Aldo during UFC 194 at MGM Grand Garden Arena on December 12, 2015 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Steve Marcus/Getty Images)

Conor McGregor ka thënë se Kieran Tierney është futbollisti i tij i preferuar

Kieran Tierney verën që shkoi u transferua te Arsenali nga klubi i madh skocez, Celtic, shkruan Reporteri.net

Në intervistën e fundit ‘Gorilla irlandeze’ është pyetur për futbollistin e preferuar, derisa ai dha këtë përgjigje:

Related image
“Është një djalë i ri i quajtur Kieran Tierney,” ka thënë McGregor.

“Ai ishte kapiteni i Celtic dhe së fundmi nënshkroi me Arsenalin. Ai ka qenë një mbështetës fenomenal i imi, po më mbështet çdo vit. Dhe ai është rritur, ai është një lojtar fenomenal,”.

Pas këtyre fjalëve ka reaguar edhe Tierney, i cili me anë të një postimi në Twitter ka thënë: “Faleminderit shumë vëlla,”. /Reporteri.net/