×
 • Sport
 • Sport / Video

  Dhunë në Ligën e Dytë në futbollin kosovar: “Ule kryt, ule”, momenti kur sulmohet autobusi i KF Lepencit

  Reporteri
  03 Mars 2024 | 17:54

  Ndeshja mes Lepencit dhe Sharrit në Ligën e Dytë në futbollin e Kosovës është zhvilluar me tensione të mëdha, sa që edhe ishte ndërprerë për disa minuta.

  Sipas ekipit të Lepencit nga Kaçaniku, ata janë sulmuar nga ekipi kundërshtar dhe tifozët, shkruan Reporteri.net.

  Tashmë janë publikuar pamje teksa tifozët e FC Sharrit sulmojnë autobusin e KF Lepencit.

  Në pamje dëgjohen teksa thonë “ule kryt, ule”, “a u vra najkush”.

  Ndërsa, tani ka dalë një video ku shihet ekipi i Lepencit në autobus, duke u sulmuar nga tifozët e Sharrit.

   

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!