Dy modele përjashtohen përjetë nga stadiumet, arsyeja: E penguan sportistin duke ia treguar gjoksin

Dy modele të hatashme pohojnë se janë përjashtuar për tërë jetën për të ndjekur ndeshje të baseballit, pasi kanë shfaqur gjoksin gjatë një ndeshjeje.


Ekipi i Washington Nationals ishte mikpritëse e Houston Astros, me ndeshjen e cila po shfaqej drejtpërdrejtë në Fox Sports, shkruan Reporteri.net

Pasi po ekzekutohej një aksion, kamera ishte e fokusuar në një qoshe (të ekranit tuaj) ku dy gra në turmën e tifozëve ngritën lartë bluzat e tyre dhe treguan gjoksin.

Pasi klipi ishte shpërndarë në rrjetet sociale, dy gratë e përfshira në rast kanë thënë se ato janë ‘ofendueset’.

Ato e kanë marrë me humor këtë çështje, madje kanë postuar një status qesharak duke shkruar se era i ka fajet./Reporteri.net/