E tmerrshme kjo që i ka ndodhur yllit të Manchesterit në ndeshjen ndaj Kroacisë

Ylli i Manchester United, Daniel James mund të ndihet futbollisti më me fat në botë.


Anësori i Manchester United ka frikësuar të gjithë për një moment mbrëmë në ndeshjen mes Uellsit dhe Kroacisë, shkruan Reporteri.net

Gjatë një dueli me lojtarët kundërshtarë, James ra në tokë pa ndjenja, por fatmirësisht ndërhyri shpejt ndihma mjekësore dhe ai arriti të kthehej në fushë pa ndonjë problem.

/Reporteri.net/