×
 • Sport
 • Sport

  Ekipi shqiptar, Guild Eagles sot ballafaqohet me ekipin serb, G2 në ora 14:30

  Reporteri
  06 Dhjetor 2023 | 12:22

  Ekipi shqiptar i CS:GO, Guild Eagles sot do të ballafaqohet me atë serb, G2.

  Guild Eagles dhe G2 do të përballen sot me fillim nga ora 14:30 në turneun ‘CCT2 Online Finals’.

  Kjo përballje zhvillohet në kuadër të çerekfinales së kompeticionit në ‘Lower Bracket’.

  Si këtë duel mjaft interesant, ashtu edhe gjithë tjerat mund t’i ndiqni në kanalin zyrtar të komentatorit, Ernest Xhoci në Twitch.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!