Formacionet zyrtare Manchester United – West Ham, ‘Djajtë e Kuq’ kërkojnë rikthimin tek fitorja

Manchester United zhvillon një ndeshje mjaft të rëndësishme ndaj West Ham.


‘Djajtë e Kuq’ janë në luftë për pozitat që të dërgojnë në Ligën e Kampionëve, dhe fitorja duhet të jetë e padiskutueshme sot për ta.

Pavarësisht ndeshjes në mesjavë ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve, Ole Gunnar Solskjaer ka zbarkuar në fushë me 11-shen më të mirë.

Fitorja është e domosdoshme për ta, pas humbjes ndaj Wolves javën e kaluar.

Ndeshja fillon nga ora 18:30, ndërsa më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare.

MANCHESTER UNITED

WEST HAM