Gjilani vazhdon ëndrrën për titull, e mposhtë Drenicën dhe zë vendin e dytë

Gjilani ka shënuar fitore shumë të rëndësishme ndaj Drenicës me rezultat 2-0


Keita Razak ishte heroi i ‘Skifterave’ në këtë takim pasi shënoi dy gola në pjesën e parë dhe që në fund kishin vlerën e 3 pikëve, shkruan Reporteri.net

Me këtë fitore tani Gjilani ka dalur në vendin e dytë në tabelë me 61 pikë dhe vazhdon të jetë në garë për titull.

Në anën tjetër, Drenica është në vendin e tetë me 38 pikë dhe deri në fund do të luftojë për mbijetesë. /Reporteri.net/