Gjithçka në një ndeshje për yllin kosovar: Karton i verdhë, asist dhe një supergol nga gjujtja e lirë

Florent Muslija ka shënuar një gol të bukur kundër Nurnbergut


Hannoveri e mposhti Nurnbergun në udhëtim me rezultat 5-2, në një ndeshje ku ylli kosovar provoi pothuajse të gjitha, shkruan Reporteri.net

Muslija hyri në lojë në minutën e 65-të, derisa për aq kohë sa ishte në fushë, ai shënoi, asistoi dhe u ndëshkua me karton të verdhë.

Golin e realizoi në mënyrë mjeshtërore nga gjuajtja e lirë.

Më poshtë keni golin e bukur të yllit kosovar. /Reporteri.net/