Kosovarët po e bëjnë ligjin në Norvegji, pas Bytyqit e Berishës tani shënon edhe Elbasan Rashani

Elbasan Rashani ka shënuar gol për Odd


Odd po luan me Stabaek në kuadër të javës së 18-të në Norvegji, shkruan Reporteri.net

Odd është duke fituar me rezultat 1-0 pas pjesës së parë dhe golin për vendasit e ka shënuar Rashani.

Sulmuesi kosovar në minutën e 28-të u gjend më së miri në zonë dhe dërgoi lehtësisht topin në rrjetë.

Ndryshe, sot në Norvegji gola kanë shënuar edhe Zymber Bytyqi dhe Veton Berisha për Vikingun. /Reporteri.net/