Kryeziu motivon shokët: Ne mund t’ia dalim, kjo është ëndrra jonë

Hekuran Kryeziu nuk ka luajtur në fitoren e mbrëmshme ndaj Malit të Zi, por mesfushori  i ka përgëzuar shokët për vazhdimin e ëndrrës, kualifikimin në Euro 2020.


“Ne mund t’ia dalim, kjo është ëndrra jonë”, ka shkruar Kryeziu, shkruan Reporteri.net.

 

View this post on Instagram

 

VAMOS HERMANOS! ???♥️

A post shared by Hekuran Kryeziu 7️⃣1⃣ (@hk___71) on

Kujtojmë se Kryeziu, ka munguar për shkak të një lëndimi të rëndë të pësuar muaj më parë më ekipin e Zurichut.

Të gjithë e presin me padurim rikthimin e Kryeziut, i cili shpreson se do të rikthehet në ndeshjet dy vendimtare të nëntorit, më 14 nëntor ndaj Çekisë dhe 17 nëntor ndaj Anglisë. /Reporteri.net/.