Manaj përkrah Messit: Barcelona e fton yllin shqiptar për ndeshjen me Getafen

Rey Manaj është ftuar në skuadrën e parë të Barcelonës për ndeshjen kundër Getafes


Barcelona luan nesër me Getafen në kuadër të xhiros së 24-të në La Liga, shkruan Reporteri.net

Për këtë takim, trajneri i Barcelonës, Setien, e ka ftuar edhe Rey Manajn, i cili në janar u transferua te Barcelona B.

Manaj do ta ketë fanellën me numrin 41 dhe ekzistojnë mundësitë që nesër atë ta shohim duke luajtur përkrah Messit në Camp Nou. /Reporteri.net/