Marrja e Zotit: U bë i njohur pse ngjante me Messin, kreu mardhënie me 23 gra pasi u bë i famshëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me djaloshin iranian i cili u bë viral në rrjetet sociale për shkak që ngjanë me Leo Messin.


Iraniani ka shfrytëzuar identitetin e rremë të Leo Messit për tu takuar me femra dhe për të kryer më vonë mardhënie me to, shkruan Reporteri.net

Messi ‘fals’ i cili quhet Reza Parastesh, ka fjetur me të paktën 23 gra, përpara se incidenti të raportohej tek autoritetet e vendit.

E gjithë kjo filloi dy vjet më parë kur babai i tij i propozoi që të merrte një fanellë të Messit dhe të pozonte me të. Fotografia u bë shpejtë virale si ‘Messi i rremë’.

Pas famës së tij, iraniani lyu flokët dhe mjekrrën ngjashëm si Messi, duke u bërë identik si ai./Reporteri.net/