×
 • Sport
 • Sport

  Me flamujt e Shqipërisë e të Kosovës dhe këngën e Shkurte Fejzës – hyrje spektakolare e Milot Rashicës në stadium

  Reporteri
  04 Qershor 2023 | 22:46

  Milot Rashica kishte një hyrje spektakolare në festën e Galatsarayt për titull.

  Reprezentuesi i Kosovës u fut në stadium në një mnëyrë që asnjë lojtar deri më tani se ka bërë.

  Rashica u fut në stadium me këngën e Shkurte Fejzës dhe këngën që është kënduar brez pas brezi “Oj Kosovë oj nana ime”.

  Ai kishte me vete edhe dy djemët e tij, ndërsa iu bashkua bashkëlojtarëve për festën.

  Galatasaray mori në duar trofeun në ndeshjen përballë Fenerbahces, ndërsa Rashica ia doli që në 26 paraqitje të shënonte 4 gola.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!