Messi i jep fund dilemave për të ardhmen, i premton besnikëri Barcelonës

Lionel Messi nuk e ka ndërmend që të largohet nga Barcelona


Ylli argjentinas i ka premtuar besnikëri Barcelonës dhe me gjasë ‘Pleshti’ karrierën do ta mbyll në ‘Camp Nou’, shkruan Reporteri.net

Ditë më parë u raportua se Messi mund të largohet nga Barcelona, por është vetë futbollisti që me anë të një deklaratë për gazetën katalunase Sport ka konfirmuar se nuk ka plane që të largohet nga Camp Nou.

“Kjo është shtëpia ime dhe nuk dua të largohem,” ka thënë Messi./Reporteri.net/