Oh jetë, oh jetë: Edhe Ronaldo do t’ia kishte lakmi, shijone perlën që sapo e ka shënuar Bytyqi

Zymer Bytyqi nuk di të shënojë gola të thjeshtë, ai sapo ka realizuar një perlë të vërtetë nga gjuajtja e lirë


Viking është duke luajtur me Aalesund dhe rezultati aktual është 3-1, shkruan Reporteri.net

Golat për Vikingun si zakonisht janë shënuar nga kosovarët, dy herë Zymer Bytyqi dhe një herë Veton Berisha.

Por, goli i dytë i Bytyqit është thjeshtë një kryevepër nga gjuajtja e lirë.

Ndryshe, Bytyqi po kalon formë të jashtëzakonshme dhe Bernard Challandes duhet ta marrë parasysh formën që po kalon ai dhe ta ftojë te Kosova për ndeshjet e tetorit. /Reporteri.net/