Pas faqes me 21 milionë ndjekës, Nuza pushton edhe Spanjën me humorin e tij

Ndeshja për ditën e çlirimit të Prishtinës, në mes të ekipit të Granit Xhakës dhe Milot Rashicës, është bërë hit viral nëpër rrjetet sociale


Në një rast, ndihmës trajneri shkakton një ndërhyrje të palejueshme në Milot Rashicën dhe gjyqtari i ndeshjes Genc Nuza e fton atë.

Derisa Sahiti pret që të ndëshkohet me të verdhë nga Nuza ai nga xhepi në vend të kartonit nxjerr një faculetë ku fshinë djersët.

Kjo video është bërë viral dhe të fundit që e kanë botuar atë është media e njohur sportive madrilene, AS të Spanjës.

“Shakaja më e madhe e një gjyqtari është parë”, e ka përshkruar këtë video kjo media.