×
 • Sport
 • Sport

  Peja forcohet me qendrën amerikane

  Reporteri
  26 Shkurt 2024 | 17:59

  Klubi basketbollistik i Pejës ka konfirmuar transferimin e qendrës Jimmy Hall.

  29-vjeçari është transferuar nga superliga e Izraelit.

  “Amerikani 29-vjeçar ka ndërtuar karrierë në SHBA, Francë dhe Izrael, e tash do t’i bashkohet KB Pejës, në synimin për të rikonfirmuar epitetin e Kampionit”, thuhet në njoftimin e klubit Peja.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!