Përfundon pa gola pjesa e parë Kosova-Gjibraltari

Kosova dhe Gjibraltari po zhvillojnë ndeshjen miqësore në stadiumin “Fadil Vokrri”.


Pjesa e parë përfundoi pa gola, përkundër dominimit total të “Dardanëve”, megjithatë nuk arritën ta gjenin rrugën e golit.

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes futi skuadrën e dytë në këtë ndeshje.