Prishtina dhe Feronikeli ndajnë pikët në ndeshjen hapëse të javës së 16-të

Prishtina dhe Feronikeli kanë luajtur baras 0-0 në ndeshjen hapëse të javës së 16-të në Superligë


Të dy skuadrat zhvilluan ndeshje të mirë, derisa Prishtina në këtë përballje humbi një penalti, shkruan Reporteri.net

Sabien Lilaj dështoi të shënonte nga pika e bardhë në minutën e 14-të, pasi Avdyli priti gjuajtjen e tij.

Pas këtij barazimi Prishtina vazhdon të jetë në vendin e tretë me 25 pikë, derisa Feronikeli në vendin e pestë me 20 pikë. /Reporteri.net/