×
 • Sport
 • Sport

  Rinis finalja mes Trepçës dhe Pejës, pa tifozët mitrovicas në palestër

  Reporteri
  17 Shtator 2023 | 18:43

  Finalja mes Trepçës dhe Pejës ka rifilluar pasi u ndërpre, për shkak të hedhjeve të gjësendeve nga tifozët mitrovicas.

  Ndeshja është ndërprerë një minutë pa përfunduar pjesa e parë.

  Fillimisht trajneri Rami Hadar, e mori ekipin dhe u largua drejt zhveshtores. Teksa u kthye më pas kur u qetësua situata. Megjithatë, gjyqtari i dërgoi sërish dy ekipet derisa të zbrazet pjesa ku ishin tifozët mitrovicas.

  Ndërkohë, pjesa ku janë tifozët e Pejës, kanë mbetur brenda dhe nuk janë larguar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!