Ronaldo, a je çmendur? Shënon edhe golin e dytë për United

Vjen edhe goli i dytë në takimin ndërmjet Manchester United dhe Newcastle, duel ky në kuadër të xhiros së katër në Premierligë.


Golin e dytë në këtë ndeshje për United e ka shënuar Ronaldo në minutën e 62’të të takimit, shkruan Reporteri.net

Rezultati aktual i takimit është 2:0 në të mirë të United, falë golave të realizuara nga Roanldo.