×
 • Sport
 • Sport / Video

  “Shqipe, e shqipe”, bëhet virale videoja gjatë ndeshjes Inter-Milan pasi vajza e vogël bën shqiponjën

  Reporteri
  18 Shtator 2023 | 9:00

  Një person që flet shqip është bërë viral gjatë ndeshjes Inter-Milan.

  “Shqipe, e shqipe”, dëgjohet të thotë personi, ndërsa po këndohej himni i dy skuadrave, para nisjes së ndeshjes.

  Ai ka thënë “shqipe” në momentin që një vajzë e vogël krah arbitrave bën shqiponjën me dy duar.

  Kujtojmë se Interi kompletoi një vit perfekt në aspektin e derbit ndaj Milanit, pasi fitoi të 5 përballjet e 2023-shit, dy prej të cilave në kampionat, dy në Champions League dhe një në Superkupën e Italisë.

   

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!