“Befasia” për ditëlindje, Wilshere hyn në lavatriçe dhe tremb bashkëlojtarin

Një episod humoristik po bën xhiron në rrjetet sociale në Angli.


Protagonist për këtë histori janë bërë 2 futbollist të West Hamit në Premier League, Jack Wilshere e Declan Rice.

Ish mesfushori i Arsenalit, Wilshere për ta befasuar Ricen që kishte ditëlindjen, futet në një lavatriçe gjigande që ndodhej në dhomat e zhveshjes tek klubi i West Ham.

Në momentin që aty pranë kalon mesfushori i talentuar i kombëtares Angleze, Wilshere hap derën e lavatriçes duyke e trembur shumë Ricen.

Ky momet është fiksuar nga kamerat dhe është bërë viral në rrjet.