Teniseri i njohur arsyetohet pas humbjes: Pashë një femër seksi në tribuna dhe humba përqendrimin

Nick Kyrgious u mposhtë nga Roger Federer në turneun Laver Cup që po mbahet në Zvicër dhe për këtë humbje ka fajësuar një femër e cila ia kishte humbur atij përqendrimin


Nick Kyrgios e humbi vëmendjen gjatë duelit me Federerin tek një femër e bukur e cila ishte në tribuna, shkruan Reporteri.net

Ai pas u mposht nga Federer u arsyetua te stoli i skuadrës së tij.

“E humba përqendrimin, pasi pashë një femër vërtet shumë seksi mes turmës. Dua të jem i ndershëm, jam gati të martohem me të që tani. Në këto momente” ka thënë Kyrgios. /Reporteri.net/