Reporteri.net në rrjetet sociale

Showbiz

Tani YouTube lejon Kosovën ta shoh klipin e ri të Elvana Gjatës

Publikuar

më:

Sot këngëtarja Elvana Gjata publikoi klipin më të ri që deri pak minutash nuk mund të shikohej në Kosovë.

“Off Guard”, mban titullin kënga e re të cilën e ka realizuar me reperin amerikan me famë botërore, Dolla $ign.

Tani këtë klip mund ta shihni dhe këngën ta dëgjoni në You Tube.

Videoklipin e ri të Elvana Gjatës nuk mund t’a shohin kosovarët – flet këngëtarja

Reporteri.net ne FB

Të gjitha materialet në këtë portal janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Reporteri.net. © Copyright: 2017 Reporteri.net | Adresa: Sheshi "Nëna Terezë" – Kompleksi Avalla, Prishtinë. Email: [email protected]; [email protected]